Rekreační cyklistika se dostala do médií

Během tohoto týdne se objevila zpráva o projektu rekonstrukce bývalé kuželny na Centrum cyklistiky hned několikrát v médiích. V regionální i celorepublikových, v tištěných i v rádiu. Je to paráda! O rekreační cyklistice a potřebách rekreačních cyklistů se toho zase tolik nenamluvilo. A přitom je nás tolik, kdo zázemí, kde se můžeme připravit na vyjížďku, nebo naopak po vyjížďce načerpat nové síly, oceníme. Bude skvělé, když se i nadále budou témata kolem cyklistiky a bikování objevovat v médiích. Musíme o cyklistickou kulturu pořádně pečovat, ať je každému jasné, že to je o přátelství, zábavě a lásce k přírodě a respektu k lidem kolem sebe!

Představení projektu je součástí Seznam zpráv:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-centru-plzne-bude-od-cervna-ojedinele-centrum-cyklistiky-100989

Článek i s fotkami vyšel na stránkách Plzeňského deníku: https://plzensky.denik.cz/zpravy_region/z-kuzelny-bude-centrum-pro-cyklisty-20200416.html

V tištěné formě se dostal dokonce na titulní stranu:

V deníku Právo se o projektu dočtete ve spodní části stránky:

A navrch je to řada webů, které informují o dění v našem regionu: http://www.mistnikultura.cz/podporte-vznik-centra-cyklistiky-v-plzni

https://www.zenysro.cz/blogy/domacnost-a-hobby/podporte-vznik-centra-cyklistiky-v-plzni-na-oplatku-vam-opravi-kolo-nebo-nabidnou-skvelou-kavu

https://www.neverdie.cz/lifestyle/podporte-vznik-centra-cyklistiky-v-plzni/

https://www.musimesipomahatvplzni.cz/l/centrum-cyklistiky-v-plzni/

Ve vysílání ČRo – Radiožurnál se zpráva o rekonstrukci objevila v sobotu 18. 4. hned několikrát a na Frekvenci 1 byl krátký rozhovor.

A nebojte, rekonstrukce stále pokračuje. 8. a 9. dubna nám pánové oknaři z firmy AL Construct Zlín instalovali nová okna a dveře. Pozorovat jejich sehranou práci bylo podobné, jako poslouchat symfonický orchestr. Všechno ladilo!

Hned po instalaci oken nám Honza Janák s kolegou Michalem napenetrovali podlahu a položili hydroizolaci. A včera (18. 4.) už se díky panu Fajfrlíkovi a jeho řemeslníkům začaly rýsovat pěkné rohy nejen kolem oken!

Před otevřením si uděláme ještě nějakou tu brigádku z Tour de Štruncáky, abychom připravili dvůr a provedli zatěžkávací zkoušku interiéru 🍻.

A pokud stále váháte, jestli podpořit projekt na Hithitu, přiblížíme vám odměny, které za podporu získáte: )

  • Nejdůležitější společnou odměnou je, že budeme moct pokračovat v rekonstrukci – teď nás čeká hodně nákladná etapa: instalace topení a realizace nové betonové podlahy. Každá koruna z Hithit kampaně bude dobrá při pořizování materiálu na výmalbu, nábytku, dveří do interiéru, sanitární keramiky, technologií, vybavení servisu, pořízení kávovaru a mlýnku i na vybudování terasy na dvorku.
  • Když si předplatíte kávu, těšte se na výběrovou kávu z české pražírny Doubleshot.
  • Zamluvit si mechanika znamená svěřit své kolo do rukou Jíry – Mirošáka, zkušeného servisáka a cyklisty až na půdu!
  • Předplacením kurzu první pomoci získáš 3 hodinový trénink, který se může hodit, když to budeš nejmíň čekat. Školitel je Vítek Kříž – sympatický záchranář ze ZZS Plzeňského kraje, který už pro nás 2 kurzy první pomoci realizoval.
  • Veškeré oblečení a doplňky z nabídky odměn už řada z nás nosí a jsme s nimi maximálně spokojeni.
  • Když si vybereš focení v ateliéru nebo v exteriéru, získáš služby profesionálního fotografa a fotky, které ti fotograf Ondra Totzauer předá, budou dělat dlouhá léta radost nejen tobě, ale každému, kdo fotku dostane do ruky!

Aby byla kampaň úspěšná = abyste vy získali své odměny a my prostředky na rekonstrukci, potřebujeme do konce dubna dosáhnout částky 150 000 Kč. Pomůžete nám, prosím?